znaki bezpieczeństwa

znaki-bezpieczenstwa76.jpg

znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe naklejki bhp sklep standardy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych firm na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się najnowszej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.