Suplementy diety na szybszy porost włosów

  • admin
  • 27 kwietnia 2018
  • Możliwość komentowania Suplementy diety na szybszy porost włosów została wyłączona
vitamin-1276833_1280

Każda z nas marzy o pięknych, długich kosmykach aż do pasa. Włosy jednak jak na złość rosną jedynie około 1 cm miesięcznie. Z pomocą nadchodzą suplementy diety, które dają naszym puklom tzw. kopa, dzięki czemu możemy niekiedy uzyskać przyrost nawet 3-4 cm miesięcznie! Co powinien zawierać suplement diety, aby wpłynął na porost włosów?

SKRZYP POLNY – suplementy diety ze skrzypem stanowią wspaniałe źródło krzemu, który nasze włosy wprost uwielbiają. Suplement diety zawierający tę roślinę wpłynie korzystnie również na paznokcie, które staną się mocniejsze, a także skórę, opóźniając procesy starzenia.

DROŻDŻE – stanowią bogate źródło witamin, zwłaszcza z grupy B. Suplement diety zawierający ekstrakt z drożdży pomoże nam przyspieszyć porost włosów, wpłynie również na pojawienie się tzw, baby hair i zagęszczenie czupryny. Drożdże są również niezwykle pomocne w walce z trądzikiem.

BIOTYNA – czyli inaczej witamina B7, niezbędna do prawidłowego wzrostu włosów. Suplementy diety zawierające tę substancję uzupełnią jej niedobory, które często manifestują się nadmiernym wypadaniem i przerzedzeniem kosmyków. Witamina B7 przyspiesza porost włosów i pozwala uzyskać niesamowite efekty!

WITAMINA D – w naszym klimacie niedobory tej witaminy są niestety na porządku dziennym. Ilość światła słonecznego jest niewystarczająca do wytworzenia odpowiedniej ilości witaminy D w skórze, dlatego powinniśmy uzupełniać braki sięgając po suplementy diety. Niedobory często objawiają się osłabieniem włosów i nadmiernym wypadaniem.

Polecany przez nas suplement GrowUltra opinie